Valla juhtimine

  LUUNJA VALLAVALITSUS

      vallamaja on avatud 
         E-R 8.00-17.00
         Puiestee tn 14
         Luunja alevik
         62222 Tartu maakond 

         Telefon: +372 741 7319

          Faks:      +372 741 7398

          e-mail  luunjavv@luunja.ee
          Arveldusarve Swedbank                        EE982200001120133283   

                                                                                                                                                                    

                                                                                                       Luunja Varahalduse SA  

                                                                                                        varahaldus@uunja.ee   

               

Vallavanem  Aare Anderson aare@luunja.ee                           
Tel  741 7100,  520 0794                                                           
Vastuvõtuaeg T ja R kell 9.00-11.00                                      
Ametiülesanded ja CV vt  vallavanem

 


Vallasekretär  Aime Koor  aime@luunja.ee 
Haridus: kõrgem (zooinsener, valla- ja linnasekretäride kutseõpe)
Tel  741 7318, 529 3633
Vastuvõtuaeg T ja R kell 9.00-16.00, 

Ametijuhend: Vallasekretär

 

 

Majandusnõunik   Harri Lepp   harri@luunja.ee

Haridus: kõrgem (põllumajanduse ökonoomika ja ettevõtlus)

Tel 741 7103
Vastuvõtuaeg T ja R kell 9.00-16.00, puhkus 18.08.2017

Ametijuhend: majandusnõunik



Pearaamatupidaja Hille Luts hille@luunja.ee 

Haridus: kõrgem (ettevõtlus ja finantsjuhtimine)

Tel 741 7274

Vastuvõtuaeg T ja R kell 9.00-16.00, puhkus 21.08. - 25.08.2017



Haridusnõunik Kadi Saarso  kadi@luunja.ee

Haridus: kõrgem (raamatukogundus ja bibliograafia)

Tel 741 7234, 5661 2583

Vastuvõtuaeg T ja R kell 9.00-16.00, puhkus 19.08, 25.08. - 28.08.2017

Ametijuhend: Haridusnõunik 

 


Sotsiaalnõunik Kairit Pahk kairit@luunja.ee

Haridus: kõrgem (sotsiaalpedagoogika)

Tel 741 7101, 5660 8847 

Vastuvõtuaeg: T ja R kell 9.00 - 16.00, 

Ametijuhend: Sotsiaalnõunik



Lastekaitsespetsialist Ruth Teino ruth@luunja.ee

Haridus: kõrgem (sotsiaalpedagoogika)

Tel 741 7260, 5332 5950

Vastuvõtuaeg T ja R kell 9.00-16.00, puhkus 07.08.-18.08.2017 

Ametijuhend:



Ehitus- ja keskkonnanõunik  Tamur Tensing   tamur@luunja.ee   

Haridus: kõrgem (veemajandus)                
Tel  741 7225, 502 6497
Vastuvõtuaeg T ja R kell 9.00-16.00, 

Ametijuhend: Ehitus- ja keskkonnanõunik



Maanõunik  Maret Einla  maret@luunja.ee

Haridus: kõrgem (kinnisvara planeerimine ja hindamine)

Tel 741 7323
Vastuvõtuaeg:  T ja N kell 9.00-16.00, puhkus 23.08.2017

Ametijuhend: Maanõunik


Maanõunik   Teivi Leis  teivi@luunja.ee                                     

Haridus: kõrgem (kinnisvara planeerimine) 

Teenistussuhe  peatatud


Planeeringu- ja haljastusspetsialist  Evelin Karjus evelin@luunja.ee

Haridus: kõrgem (maastikuarhitektuur)

Tel 741 7217

Vastuvõtuaeg: T ja R kell 9.00-16.00, 

Ametijuhend: 



Registripidaja-sekretär  Katrin Madisson katrin@luunja.ee 
Haridus: kõrgem (loomakasvatus), valla- ja linnasekretäride kutseõpe

Tel  741 7319

Vastuvõtuaeg T ja R kell 9.00-16.00 puhkus 14.08. - 21.08.2017; 28.08. -31.08.2017

Ametijuhend: Registripidaja-sekretär



Raamatupidaja  Edma Dovnar  edma@luunja.ee 

Haridus: kesk-eri (raamatukogundus)
Tel  741 7102
Vastuvõtuaeg T ja R kell 9.00-16.00, puhkus 14.08.-18.08.2017  
Ametijuhend: Raamatupidaja

 


 

Metsanduse spetsialist Veljo Semilarski veljo.semilarski@keskkonnaamet.ee

Tel 524 8584 

Vastuvõtuaeg: 

Keskkonnaameti Jõgeva-Tartu regiooni Tartu kontoris (Aleksandri tn. 14, II korrus, kabinet 212)

iga kuu esimesel ja kolmandal esmaspäeval kella 10-12 ning 13-14









 

Luunja Vallavalitsus
Puiestee 14
Luunja alevik
Tartu maakond

tel +372 741 7319
faks +372 741 7398
e-post: luunjavv@luunja.ee
Copyright © Luunja vald 2011
MWeb